Dvacet minut Radiožurnálu

Na návrat ruských sportovců není správný čas. Sport nemůže být apolitický, myslí si šéf českého biatlonu

Dvacet minut Radiožurnálu

Na návrat ruských sportovců není správný čas. Sport nemůže být apolitický, myslí si šéf českého biatlonu
Poslední biatlonové závody sezony komplikue silný vítr

Radiožurnál

Blíží se návrat ruských sportovců do mezinárodních soutěží? Co všechno v této souvislosti zvažují mezinárodní sportovní federace? Je na místě uplatňovat kolektivní vinu? A jaký je stav  českého biatlonu před hoštěním světového šampionátu v Novém Městě na Moravě v roce 2024? Hostem Tomáše Pancíře byl prezident Českého svazu biatlonu a viceprezident Mezinárodní biatlonové unie Jiří Hamza.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Blíží se návrat ruských sportovců do mezinárodních soutěží. Co všechno v této souvislosti zvažují mezinárodní sportovní federace? A jak je na tom český biatlon necelý rok a čtvrt před světovým šampionátem pořádaným v Novém Městě na Moravě?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu je prezident Českého biatlonového svazu a viceprezident mezinárodní biatlonové unie Jiří Hamza. Dobrý den, zdravím vás do brněnského studia ČRo.

  • Dobrý a hezky povánoční.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají