Dvacet minut Radiožurnálu

Fischer: Mám šanci překvapit. Vím, kde mají ostatní slabiny

Dvacet minut Radiožurnálu

Fischer: Mám šanci překvapit. Vím, kde mají ostatní slabiny
Pro rozhovor na závěr Dne s kandidátem zvolili Jan Pokorný a Pavel Fischer příjemné prostředí plovoucí kavárny Vlna v Českých Budějovicích

Radiožurnál

V čem je pro Pavla Fischera současná prezidentská kandidatura jiná než ta před pěti lety? Jak se mu daří získávat finanční i jinou podporu na kampaň? Jak chce dohnat náskok, který mají podle průzkumů jeho soupeři? Koho by vybral do svého prezidentského týmu? Jak by si představoval budoucí podobu Ústavního soudu? A lituje svého výroku, že by nejmenoval homosexuála do funkce ústavního soudce? Poslechněte si rozhovor Jana Pokorného s prezidentským kandidátem Pavlem Fischerem..
Jan Pokorný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • 15 hodin, šest a půl minuty Dobré odpoledne. Senátor, bývalý velvyslanec ve Francii, dříve taky spolupracovník prezidenta Václava Havla Pavel Fischer.

  • Je naším hostem. Dobrý den. Dobrý den. Ještě dodám, že prezidentské volbě roku 2018 jste se umístil na třetím místě. V nadcházející volbě. Pavel Fischer kandiduje znovu na funkci hlavy státu. Svou kampaní dnes začal snídaní doma na okraji Prahy, teď navštívil České Budějovice a my s ním povedeme rozhovor ve velmi sympatickém prostředí kavárny. Vlna, což je takový hausbót, který kotví na Malšice, po které Pavel Fischer za chvíli odjede lodí na další svou kandidátskou štaci. Dobrý poslech.

  • Prezidentské volby 2023. Den z kandidátů.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají