Dvacet minut Radiožurnálu

Falešný inzerát ANO vidí jako dezinformaci pouze média, voličům je to jasné, myslí si premiér Fiala

Dvacet minut Radiožurnálu

Falešný inzerát ANO vidí jako dezinformaci pouze média, voličům je to jasné, myslí si premiér Fiala
Předseda vlády Petr Fiala (ODS)

Radiožurnál

Jak zvládla TOP 09 výměnu ministryně pro vědu a výzkum? Co vládní politici vzkazují společnosti, když v kabinetu zůstává jediná žena? Ustoupí ODS od snahy zavést výpověď bez udání důvodu nebo daň z vína? A jak podporuje současná vláda český sport? „Určitě budu patřit k těm, kteří budou za jednu z priorit (při sestavování státního rozpočtu) považovat sport,“ říká premiér a předseda strany ODS Petr Fiala.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jak zvládla TOP 09 výměnu ministryně pro vědu a výzkum? Co vládní politici vzkazují společnosti, když v kabinetu zůstává jediná žena, ustoupí ODS od snahy zavést výpověď bez udání důvodu nebo daň z vína? A jak podporuje současná vláda český sport?

  • Běžným hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je premiér a předseda ODS Petr Fiala. Dobrý den, vítejte v našem sněmovním studiu.

  • Dobrý den. Předesílám, že náš rozhovor předtáčíme po 15. hodině. Vedení TOP 09 by ještě dnes mělo projednat nominaci poslance Marka Ženíška na post ministra pro vědu a výzkum. Jako politolog máte radost, že byste ve vládě mohl mít dalšího politologa? Je to ideální kvalifikace pro ministra?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají