Dvacet minut Radiožurnálu

Dnešní Slovensko? Energii v ulicích nahradila blbá nálada. Naděje na normální stát se vytrácí, míní sociolog Vašečka

Dvacet minut Radiožurnálu

Dnešní Slovensko? Energii v ulicích nahradila blbá nálada. Naděje na normální stát se vytrácí, míní sociolog Vašečka
Michal Vašečka, sociolog a programový ředitel Bratislava Policy Institute

Radiožurnál

Od vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové uplynulo šest let. Je Slovensko, v jehož čele opět stojí premiér Robert Fico, jiné než před šesti lety? Co všechno ukázalo vyšetřování vraždy? A jak se staví současná vláda ke svým kritikům? Tomáš Pancíř se ptal slovenského sociologa, prezident Bratislava Policy Institute Michala Vašečky.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dnes uplynulo šest let od vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Je Slovensko, jehož vládu znovu vede Robert Fico, jiné, než bylo před šesti lety. Co všechno ukázalo vyšetřování vraždy Jána Kuciaka? Jak se staví současná vláda ke svým kritikům a jak důležité jsou blížící se slovenské prezidentské volby?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je slovenský sociolog, prezident Bratislava půli si institutu Michal Vašečka. Dobrý den, zdravím vás do Bratislavy.

  • Dobrý den. Prajem. Pozdravujeme do Prahy přesně před.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají