Dvacet minut Radiožurnálu

Alois Hadamczik: Jaškin v KHL překročil morální hranici. Ani návrat do české ligy by mu šanci reprezentovat na MS nezajistil

Dvacet minut Radiožurnálu

Alois Hadamczik: Jaškin v KHL překročil morální hranici. Ani návrat do české ligy by mu šanci reprezentovat na MS nezajistil
Alois Hadamczik na tiskové konferenci k auditu Českého svazu ledního hokeje

Radiožurnál

Český hokejista Dmitrij Jaškin hrající v KHL sdělil, že by rád reprezentoval Česko na Mistrovství světa 2024 v Praze. V předvečer výročí ruské invaze na Ukrajině ale nastoupil v dresu připomínajícím vojenskou uniformu a vystupoval ve videu adresovanému ruské armádě. Za jakých okolností by se v českém týmu mohli objevit hokejisté, kteří dosud hrají v ruské KHL? Tomáš Pancíř se ptal prezidenta Českého svazu ledního hokeje Aloise Hadamczika.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Kdo bude příští rok trénovat českou hokejovou reprezentaci na domácím světovém šampionátu? Za jakých okolností by se v českém týmu mohli představit hokejisté, kteří dosud hrají v ruské KHL. Proč rok před MS v Česku skončila hokejová s ní slávy? A jak je na tom český hokej rok po zvolení nového šéfa?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je prezident Českého svazu ledního hokeje Alois Hadamczik. Dobrý den, zdravím vás do ostravského studia ČRo.

  • Já vás taky zdravím a zdravím všechny posluchače.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají