Co vás zajímá

Hlasujte pro nejlepší stavbu roku v Karlovarském kraji

Co vás zajímá

Hlasujte pro nejlepší stavbu roku v Karlovarském kraji
Smartphone

Plzeň

Regionální stavební sdružení Karlovy Vary ve spolupráci s Karlovarským krajem a městem Karlovy Vary zahájily už 23. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje. Výsledky budou ke konci června.
Zlata Kinská

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Co vás zajímá? Hezký večer.

  • Vám od mikrofonu z karlovarského studia ČRo teď v tomto čase Zlata Kinská. Jako každý čtvrtek v tomto čase po 18. hodině je to i dnes pro vás připravený pořad, který se věnuje tomu, co vás zajímá. A naším tématem dnes bude další ročník soutěže a přehlídky stavby Karlovarského kraje. Letošní 20. ročník proběhne v rámci dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje. Kdy přesně to bude, jak celá soutěž probíhá a další zajímavosti z ní spojené probereme s naším dnešním hostem, kterým je manažerka regionálního stavebního sdružení Karlovy Vary Anna Vlášková. Vítejte ve studiu. Hezký večer.

  • Dobrý večer. Než si budeme povídat o samotné soutěže, je, tak asi nejprve začněme tím, že bychom představili vaše regionální stavební sdružení. Co všechno tedy sdružuje, čím se zabývá, co všechno organizuje a pořádá?

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu