Co vás zajímá

Co vás zajímá

Co vás zajímá

Co vás zajímá
dítě, umění, výtvarná výchova, atelier

Plzeň

Má v dnešním technickém světě umění svoje místo? Jaké jsou plány Zámečku do budoucna?
Pavel Halla

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Co vás zajímá? Dá se Pavel Hala. Hostem čtvrtečního vydání pořadu, co vás zajímá, je ředitelka Soukromé střední školy Zámeček Renata Šindelářová. Hezký podvečer. Dobrý večer. Vaše vzpomínky spojené s rozhlasem. Já se přiznám, že jste mi před vysíláním prozradila, že nějaké jsou a docela i emotivní. Zajímavé, jestli můžeme tímto začít.

  • No především bych chtěla říct, děkuji za pozvání do té krásné funkcionalistické budovy, protože na pěknou architekturu já mám velkou slabost, ale kromě toho krásného prostoru, tak skutečně mám určitou emoční vzpomínku, protože můj tatínek byl takový polygon, uměl spoustu jazyků a v 68. tady v rozhlase působil jako překladatel nebo pomáhal vlastně jako distribuovat i informace v cizích jazycích. A sama jsem vlastně tady, taky ne jako gymnazistka, připravovala nějaké pořady, ale potom jsem se odpoutal a možná proto, že nejsem zase tak slovně pohotová, abych v rozhlase zůstala. Ale vždycky mě rozhlas přitahovalo a přitahuje. Dodnes ho poslouchám.

  • Tak to jsme rádi, že jste si našla chvilku do dnešního vydání pořadu. Co vás zajímá? My v tomto čtvrtečním formátu zpovídáme osobnosti Plzeňského kraje. Dnešním hostem jste vy, ředitelka Střední soukromé školy uměleckého zaměření zámeček. Vždycky vás to táhlo k umění?

Ostatní také poslouchají