Čistá hra Martina Procházky

Litvínovu se nedaří od začátku sezony, odvolání trenéra Růžičky není překvapením, míní Procházka

Čistá hra Martina Procházky

Litvínovu se nedaří od začátku sezony, odvolání trenéra Růžičky není překvapením, míní Procházka
Gól v úvodním zápase českých hokejistů na OH v Naganu proti Finsku vstřelil i Vladimír Růžička

Radiožurnál Sport

Extraligový kolotoč má za sebou úvodní čtvrtinu a na čele tabulky se drží Pardubice, naopak na opačném pólu se krčí Litvínov. Jaké je kouzlo trenéra Radima Rulíka, který dokázal nabitý kádr Východočechů zkrotit a zatím táhne za jeden provaz? Proč se nepodařilo Vladimírovi Růžičkovi trenérské angažmá u Vervy? Probere Spartu příchod obránce Michala Kempného? Co stojí za úspěšným vstupem do sezony v podání Olomouce a Vítkovic? Užijte si celou Čistou hru Martina Procházky.
Filip Šedivý, Martin Procházka

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je úterý, pár minut po 10. hodině. A to je čas, který pravidelně patří na Radiožurnálu sport, lednímu hokeji a především domácí extralize. Snažím s naším expertem, olympijským vítězem Martinem Procházkou. Martine, hezké dopoledne.

  • Ahoj. Filipe. Hezké dopoledne všem posluchačům. A ve spojení jsme také s hokejovým reportérem Radiožurnálu sport Petrem Kadeřábkem. A Petře, vítej také ty.

  • Dobré dopoledne. No a my si samozřejmě budeme povídat s Martinem, s Petrem, ale můžete se zapojit do čisté hry Martina Procházky také vy, naši posluchači? Buď přes e-mail. Adresa je jednoduchá hokej zavináč. Rozhlas. Teďka. Cz nebo nám zavolejte přímo do studia své postřehy, názory, připomínky. Telefonní číslo je 221, 552 156.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají