Čistá hra Martina Procházky

Bleskurychlé odvolání plzeňských trenérů bylo šokující. Nikdy jsem nic takového nezažil, popisuje rázný krok vedení Škody Martin Procházka

Čistá hra Martina Procházky

Bleskurychlé odvolání plzeňských trenérů bylo šokující. Nikdy jsem nic takového nezažil, popisuje rázný krok vedení Škody Martin Procházka
Hokejisté HC Škoda Plzeň mají už po dvou kolech nové trenéry

Radiožurnál Sport

V hokejové extralize jsou odehrané úvodní dvě kola. Co zatím nabídla česká nejvyšší hokejová soutěž? Co stálo za bleskurychlým odvoláním trenérů Plzně? Proč se hokejisté dost často ve volném čase věnují golfu? Jaké další sporty jsou mezi hráči oblíbené? K aktuálním tématům se vyjadřuje Martin Procházka a Petr Kadeřábek. Užijte si celou Čistou hru, která mimo jiné bilancuje úvodní dvě kola nového extraligového ročníku a hodnotí ceny vstupenek na hokejová utkání.
Martin Procházka, Petr Kadeřábek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hezké dopoledne. Je úterý, je po 10. hodině. Ve studiu Radiožurnálu sport sedí Martin Procházka. Začíná jeho čistá hra. Budeme mluvit o hokej. Jak jinak, když tu máme bývalého vynikajícího útočníka. Tak Martine, vítej. Dobré dopoledne. Že? Ty máš mimochodem úplně fantastickou docházku. Ty si snad ani jedno úterý od vzniku této sportovní stanice nechyběl v tomto čase ve vysílání. Říkám to.

  • Správně? Je to správně. Přiznám se, že jezdíme raději dřív, protože vím, jaká doprava je po Praze. I dneska jsem si to užil, a tak jsem tady.

  • Včas. Tak já si z tebe vezmu příklad, protože ne vždy se mi to daří, ale vzít každé úterý přijít každé úterý. Slyšeli jste také třetí hlas. Jsme tu dnes ve třech a je tu taky několikanásobný účastník světových šampionátů těch hokejových. Byť tedy Petr Kadeřábek ty účasti nasbíral v roli reportéra. Tak i tebe vítám. Dobré dopoledne. Který z vás dvou byl na více šampionátech? To by mohlo být tak nějak fifty-fifty. Možná ne.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají