Balanc

Někdy si připadám jako nejhorší člověk na světě! Jak se hledá vlastní hodnota?

Balanc

Někdy si připadám jako nejhorší člověk na světě! Jak se hledá vlastní hodnota?
Sebevědomí

Radio Wave

„Pocit vlastní hodnoty se mění v čase. Nebudím se s myšlenkou, ó dnes jsem hodnotná,” říká v magazínu Balanc psycholožka a psychoterapeutka Bára Šouláková. Každý si někdy připadá neschopný, k ničemu. Necháváme okolnosti, události a lidi sytit nebo snižovat pocit vlastní hodnoty. Srovnáváme se s ostatními a nevycházíme z toho dobře. Jak hledat vlastní hodnotu a být s ní stále v kontaktu?
Petr Bouška

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Magazín pro rozvoj duše i těla s Petrem Bouškou na rádiu my balanc.

  • Příjemný poslech Radia Wave vám přeje Petr Bouška. Posloucháte magazín balanc, který opět navštívil a psychoterapeutka a psycholožka Barbora Šuláková, která pracuje jako individuální terapeutka a také zaměstnána na klinice psy. On. Barboro. Dobrý den. Dobrý den. Petře. My se spolu dneska budeme bavit na téma méněcennosti a pocitu vlastní hodnoty. Jak byste tento pocit popsala? Kde se bere a jak vypadá na úrovni toho prožitku, jak je prožívají?

  • Já nejdřív chci moc poděkovat za to, že tady můžu být.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu