Zdravíčko

Co na puchýře? Kobercová páska, radí dálkový chodec. Vždy také bere kostivalovou mast a brufen

Zdravíčko

Co na puchýře? Kobercová páska, radí dálkový chodec. Vždy také bere kostivalovou mast a brufen
Turistika

České Budějovice

Stezku Českem o dvakrát tisíci kilometrech (ze západu na východ severní cestou a zpátky po jižní) vytvořil se svými přáteli dálkovými chodci Martin Úbl z Plzně. Jako host magazínu Zdravíčko poradil, jak přežít ultradlouhé, dlouhé, ale třeba i kratší pěší výlety ve zdraví. Varuje hlavně začátečníky, aby zbytečně nepřeceňovali síly.
Eva Kadlčáková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Zdravíčko. Dobrý den.

  • Prý až 15 kilo shodí při dálkových pochodech průměrný zdravý muž. A aspoň trošku se vyrýsuje úplně každý. To by mohlo být lákadlem k 1000 km na stezce Českem. Co to ale obnáší po zdravotní stránce? Povíme si o tom s dnešním zdravíčko. Vím hostem. Zdravíčko tady začíná. Zajímavý poslech vám přeje Eva Kadlčáková.

  • Ještě jednou dobré dopoledne při poslechu zdravíčka, jehož dnešním hostem je Martin Úbl, který pochází z Plzně, kde teď také sedí ve studiu a slyšíme se díky tzv. kontribuci, což je jakýsi rady jo most. Vítám vás tady na dálku ve vysílání. Dobrý den. Dobrý den z Plzně.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají