Zálety Aleny Zárybnické

Humor je základem vztahu, směje se Daniela Písařovicová

Zálety Aleny Zárybnické

Humor je základem vztahu, směje se Daniela Písařovicová
Alena Zárybnická a Daniela Písařovicová

Pardubice

V květnu to budou dva roky od okamžiku, kdy po 16 letech opustila Českou televizi a odešla do DVTV. Málem byla muzikálovou zpěvačkou, ale nakonec se rozhodla pro vysokou školu ekonomickou. I tak jste ji mohli vidět na prknech vinohradského divadla vedle Dagmar Havlové a Tomáše Töpfera. Hostem je moderátorka a novinářka Daniela Písařovicová.
Alena Zárybnická

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jsme v polovině ledna. Začínají zálety. Od mikrofonu ČRo vás zdraví Alena Zárybnická. V květnu to budou dva roky od okamžiku, kdy po 16 letech opustila ČT a odešla do DVTV. Málem byla muzikálovou zpěvačkou, ale nakonec se rozhodla pro vysokou školu ekonomickou. I tak jste ji mohli vidět na prknech Vinohradského divadla vedle Dagmar Havlové a Tomáše Töpfera. Daniela Písařovicová, moderátorka a novinářka. Jsem ráda, že nás posloucháte.

  • ČRo Pardubice rádio vašeho kraje.

  • Daniele Písařovicové. Pochází z Jaroměřic nad Rokytnou, vystudovala německé gymnázium ve Znojmě a pak VŠ ekonomickou. Do ČT nastoupil v roce 2006. Pracoval v ekonomické redakci, moderoval v interview ČT 24 studia šest a pak od roku 2013 hlavní zpravodajskou relaci události a o pět let později k tomu přibyly i Události, komentáře. Od května 2021 je v DVTV, moderuje velké televizní přenosy, například udílení cen Magnesia Litera sportovec roku a vloni vystřihla jako záskok za nemocného Ondřeje Kepku Thálii na prknech Národního divadla. Jsem ráda, že se zase vidíme. Díky.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají