Sportžurnál

Sportžurnál s Mikolášem Jášou

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Sportžurnál

Sportžurnál s Mikolášem Jášou
Radiožurnál a mistrovství světa v ledním hokeji 2019

Radiožurnál

Začalo fotbalové MS v Kataru. Ekvádor zvítězil nad domácím celkem 2:0. Čeští fotbalisté spadli z elitní skupiny Ligy mistrů. Hokejová extraliga. Parkur v O2 Aréně.

 
Mikuláš Jáša

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Krásný večer. Tématem číslo jedna je samozřejmě fotbalové MS. To dnes začalo a poměrně neslavně se do historie zapsala domácí katarská reprezentace.

  • Radiožurnál, sport a Mikuláš Jáša.

  • Oni Katařani totiž v zahajovacím utkání MS podlehli 0 2 Ekvádoru a stalo se tak vůbec poprvé v historii, že pořadatelská země prohrála úvodní utkání mise. Přímo do Kataru po tzv. linkách vydáme. Máme tam reportéra Vojtěcha Šilhana, který úvodní utkání sledoval. Tak už za chvíli posloucháte Sportžurnál ve 21 hodinu a skoro 10 minut posloucháte Sportžurnál. V Kataru začala největší a vlastně nejsledovanější sportovní akce planety, fotbalové MS. Domácí reprezentace v zahajovacím utkání podlehla Ekvádoru 0 2. No a přímo na stadionu alba jít byl u toho také náš reportér Vojtěch Šilhan. Dobrý večer.