Speciál

Vyřeší nedostupnost bydlení v Praze městská výstavba? Poslechněte si čtvrtou předvolební debatu pražských lídrů

Speciál

Vyřeší nedostupnost bydlení v Praze městská výstavba? Poslechněte si čtvrtou předvolební debatu pražských lídrů
Čtvrtá předvolební debata pražských lídrů

Plus

Chronický nedostatek bytů, nedokončený dopravní systém a začátek topné sezóny poznamenané vysokými cenami energií. To jsou hlavní témata čtvrté předvolební debaty lídrů kandidátek v pražských komunálních volbách. Jaké recepty nabízejí? Na otázky odpovídají David Procházka (Starostové a nezávislí), Milan Krajčo (Komunistická strana Čech a Moravy), Petr Macinka (Motoristé sobě), Matěj Žaloudek (Solidarita), Jaroslav Ďuriš (Praha bez chaosu). 
Jan Bumba

Hosté:
David Procházka (STAN)
Milan Krajčo (KSČM)
Petr Macinka (Motoristé sobě)
Matěj Žaloudek (Solidarita)
Jaroslav Ďuriš (Praha bez chaosu)

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je 18 hodin a 10 minut a začíná čtvrtá závěrečná předvolební debata z Prahy. Vzhledem k tomu, že jde o volby na magistrát hlavního města, tak debatu kromě Radiožurnálu a ČRo Plus vysílá také ČRo region a rádio Praha.

  • Jako před každými volbami můžeme číst a slyšet řadu slibů nebo návrhů. Jak by je ale kandidáti chtěli naplnit, pokud jim voliči skutečně dají hlas, jak by se pod jejich vedením město změnilo? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Volby 2022. Debata lídrů v Praze. Stejně jako.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají