Speciál Radiožurnálu

Most: Jan Paparega (ProMOST) vs. Alena Dernerová (BEZPP za SD-SN)

Speciál Radiožurnálu

Most: Jan Paparega (ProMOST) vs. Alena Dernerová (BEZPP za SD-SN)
Jan Paparega (ProMOST) vs. Alena Dernerová (BEZPP za SD-SN)

Radiožurnál

Poslechněte si rozhovor s kandidátkou, která postoupila do 2. kola senátních voleb v obvodu 4 v Mostě. Jan Paparega (ProMOST) na první příčce získal v 1. kole 31,59 % hlasů, druhé místo v těsném závěsu obsadila Alena Dernerová (BEZPP za SD-SN) s 31,36 % hlasů.
Karolína Koubová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dobrý den. Začíná senátní duel ČRo. Ve dnech před druhým kolem voleb do horní komory parlamentu vám přinášíme rozhovory s těmi, kteří se o křesla senátorů a senátorek utkají ve finále. Dnes jsme na severu Čech ve volebním obvodu číslo čtyři Most. Souboj to bude napínavý, protože výsledky z prvního kola jsou velmi těsné. Vítám v rozhlasovém duelu dosavadní senátorku za tento obvod, lékařku Alenu Dernerovou, která jako nezávislá kandiduje za stranu spojení demokraté Sdružení nezávislých. Zdravím vás do přenosového vozu ČRo dolům. Dobrý den.

  • Dobrý den. Také zdravím.

  • A mým druhým hostem tady ve studiu ČRo Sever v Ústí nad Labem je primátor Mostu Jan Paparega, kandidující za hnutí pro Most, jehož je členem. Vítejte také. Dobrý den. Dobré dopoledne. Dobrý poslech přeje Karolína Koubová.