Speciál Radiožurnálu Sport

Titul si užijeme, ale ještě toho chceme hodně dokázat, říkají vítězky Wimbledonu Krejčíková se Siniakovou

Speciál Radiožurnálu Sport

Titul si užijeme, ale ještě toho chceme hodně dokázat, říkají vítězky Wimbledonu Krejčíková se Siniakovou
Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková se svými trofejemi pro vítězky

Radiožurnál Sport

Kvůli nemoci přišly o nedávné Roland Garros, ale když letos na grandslamu nastoupily, stále jen vítězí. Po Australian Open triumfovaly Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková také v Londýně, a od loňského Turnaje mistryň ještě na velké akci neprohrály. V letošním wimbledonském finále porazily nejvýše nasazený pár Belgičanku Mertensovou a Číňanku Čang hladce 2:0 na sety. Poslechněte si celý rozhovor s čerstvými šampionkami ve čtyřhře.
Jaroslav Plašil

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Kateřina Siniaková. Barbora Krejčíková. Obrovská gratulace. Máte další wimbledonský titul, celkově pátý grandslamový. Jaké dojmy teď máte z toho? Kateřina té.

  • Určitě skvělý. Jsem hrozně moc ráda, že se nám to povedlo. Prostě jsme si proto chtěli jít a samozřejmě je nepopsatelný zážitek. Byla to super a jsem hrozně moc ráda, že se to povedlo.

  • Barboro, vy jste už minule říkala, že se vám splnil sen, že to byl velký zápas v semifinále hrát na centrálním kurtu. Ale jaké to je teď vyhrát na centrálním?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají