Speciál Radiožurnálu Sport

Karolína Plíšková po postupu do čtvrtfinále Australian Open: Získala jsem herní jistotu a víc si věřím

Speciál Radiožurnálu Sport

Karolína Plíšková po postupu do čtvrtfinále Australian Open: Získala jsem herní jistotu a víc si věřím
Karolína Plíšková si v Melbourne zahraje čtvrtfinále počtvrté

Radiožurnál Sport

Jedinou českou tenistkou, která zůstala ve vyřazovací fázi Australian Open, je Karolína Plíšková. Na presižním grandslamu vyhrála i své čtvrtfé osmifinále a Číňanku Čang Šuaj porazila 6:0 a 6:4. O semifinále se utká s Magdalenou Linetteovou. Krátce po úspěšném zápase si s Karolínou Plíškovou povídal reportér Radiožurnálu Sport Jaroslav Plašil. Poslechněte si celý rozhovor.
Jaroslav Plašil

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Karolíno, obrovská gratulace. A potvrdilo se, že to osmifinále opravdu neprohráváte. Máte to 4 0. Tak, jak jste se cítila?

  • V tom zápase ještě že jste mi ta připomněla se na to dneska na ulici. Takže musím říci jsem vám dneska tak a víc klidu než jako o proti tomu třetímu kolu. A samozřejmě teďka už tady mám za sebou pár zápasů, takže jako ta sebedůvěra je taková větší a vůbec jakoby ta herní jistota a myslím si, že jsem odehrál perfektní zápas. Hlavně ten 1. set jsem hrála jakoby agresivně, spoustu vinylů, málo chyb, dobrý servis, takže takže spokojenost.

  • Řada lidí tady říká, že vás dlouho neviděla takto.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají