Reportáže zahraničních zpravodajů

V ukrajinském Lvově se podíváme za tanečníky, kteří se na chvíli vrátili na jeviště

Reportáže zahraničních zpravodajů

V ukrajinském Lvově se podíváme za tanečníky, kteří se na chvíli vrátili na jeviště
Matatu musí zaujmout, ať už hudbou, interiérem, nabízenými službami jako wi-fi, ale hlavně designem

Plus

Uvidíme slaná jezera u Oděsy, kam teď jezdí někteří Oděsané, protože k moři kvůli minám nemohou. V keňském Nairobi se projedeme autobusem matatu. A v Libanonu budeme obdivovat největší krasové jeskyně Blízkého východu. A ještě stihneme navštívit evropský unikát doly ve Slánských vrších na Slovensku. Moderuje Helena Berková
Helena Berková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ukrajinském Lvově se podíváme za tanečníky, kteří se aspoň na chvíli vrátili na jeviště. Uvidíme slaná jezera u Oděsy, kam teď jezdí někteří. Oděsa ne, protože k moři kvůli minám nemohou. V keňském Nairobi se projedeme autobusem Mata tu a v Libanonu budeme obdivovat největší krasové jeskyně Blízkého východu. Dobrý poslech přeje Helena Berková.

  • Reportáže zahraničních zpravodajů.

  • Inter armáda si letmo se za války múzy mlčí, říká se od časů římského filozofa cicera. Vidíme to na Ukrajině. Kvůli válce jsou tam zavřená divadla. Na jeviště národní opery ve Lvově se ale nedávno umělci vrátili. Byla u toho reportérka Jana Karasová.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají