Ranní interview

Fotbalové lize končí zimní spánek. Kdo je adept na titul?

Ranní interview

Fotbalové lize končí zimní spánek. Kdo je adept na titul?
Z utkání Dynamo České Budějovice – Plzeň FC Viktoria Plzeň

Radiožurnál

Na výsledky nejsou dnes zvědaví jen voliči, ale také fanoušci osmi českých fotbalových klubů. Těm totiž odpoledne jako prvním začne jarní část domácí ligy. Aktuálně vede ligovou tabulku mistrovská Plzeň o dva body před Slavií a o sedm před Spartou. Koho tipuje na titul jeden z nejlepších kanonýrů české ligové historie Horst Siegl? „O titul budou hrát zmíněné tři týdny, rozhodující budou následující dvě kola, která mohou hodně napovědět,“ říká.
Vojtěch Bidrman

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Na výsledky dnes nejsou zvědaví jen voliči, ale taky fanoušci osmi českých fotbalových klubů. Těm totiž odpoledne jako prvním začne jarní část domácí ligy. Radiožurnál bude mít jako obvykle na všech stadionech své reportéry a na stanici Radiožurnál sport taky uslyšíte pořad s mikrofonem za fotbalem i přímé přenosy vybraných utkání. My jsme se teď spojili s autorem 176 ligových gólů a členem Klubu ligových kanonýrů Horstem Sieglem. Přeji vám dobré ráno.

  • Já taky všem přeji krásné sobotní ráno.

  • Když to ráno je mrazivé, stejně jako vůbec počasí v těchto dnech je dobré, je dobré. Takže by se na to ligové jaro těšíte. A myslíte si, že teploty kolem nuly a sníh, který třeba v Jablonci určitě bude, na tom nic nezmění.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají