Pro a proti

Zeman byl pod hlavičkou ČSSD Babišem 90. let. O ideály sociální demokracie nešlo, tvrdí historik Stehlík

Pro a proti

Zeman byl pod hlavičkou ČSSD Babišem 90. let. O ideály sociální demokracie nešlo, tvrdí historik Stehlík
Prezident Miloš Zeman oslovil delegáty sjezdu ČSSD

Plus

Před pár dny se dopsal politický příběh Miloše Zemana. Jak se bývalý premiér, předseda Poslanecké sněmovny, prezident a předseda ČSSD zapíše do dějin? Historici Jakub Rákosník a Michal Stehlík se shodují, že bude chápán jako hlava státu, která jednala destruktivně jak v oblasti hospodářské, tak politické.
Lukáš Matoška

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Milí moji, je čas se rozloučit. A jak jinak než slovy básníka. A kdybychom se víckrát neviděli, bylo to krásné a bylo toho dost.

  • Řekl Miloš Zeman v loňském vánočním poselství, ve kterém shrnul svých 32 let v politice. K jeho prezidentské éře se v uplynulých týdnech pochopitelně vyjadřovali nejrůznější osobnosti veřejného života. Padlo o Miloši Zemanovi už všechno podstatné? Nebo až jednou historikové budou celé jeho působení hodnotit, ukážou tohoto polistopadového politika v jiném světle?

  • Pro a proti Lukáše Matošky.

Více z pořadu