Páteční finiš Kateřiny Neumannové

Zažili jsme i halucinace, popisuje náročnost závodů extrémní sportovec a horolezec Tomáš Petreček

Páteční finiš Kateřiny Neumannové

Zažili jsme i halucinace, popisuje náročnost závodů extrémní sportovec a horolezec Tomáš Petreček
Tomáš Petreček

Radiožurnál Sport

Do pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové přijal pozvání extrémní sportovec Tomáš Petreček. Třiačtyřicetiletý profesionální hasič dokázal zdolat dvě osmitisícovky, má za sebou několik úspěšně absolvovaných závodů ze série Adventure Race a v rozhovoru pro Radiožurnál Sport například prozradil, v čem jsou ženy podle něj odolnější než muži.
Kateřina Neumannová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Kateřiny Neumannová.

  • Krásné páteční dopoledne od mikrofonu Radiožurnálu sport vám přeje Katka Neumannová. Dnes je mým milým hostem. Je horolezec a extrémní sportovec, jehož civilním povoláním je být hasič. Posbíral řadu umístění na stupních vítězů v závodech advent, který se ji zdolal dvě osmitisícovky. Pokusil se o několik prvovýstupu. Tomáš Petreček. Tomáši, ahoj.

  • Ahoj, Tomáši, já jsem si procházela tvůj web, kde je přehled mnoha těch sportovních výkonů. Ji některý i, kterého si obzvlášť cením. Který vlastně je pro tebe tím největším úspěchem, kterého se ti podařilo dosáhnout?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají