Páteční finiš Kateřiny Neumannové

Sportovní gymnastka Aneta Holasová: V Tokiu jsem nemohla závodit v plné síle, snad se to povede v Paříži

Páteční finiš Kateřiny Neumannové

Sportovní gymnastka Aneta Holasová: V Tokiu jsem nemohla závodit v plné síle, snad se to povede v Paříži
Sportovní gymnastka Aneta Holasová ve studiu Radiožurnálu Sport

Radiožurnál Sport

Ve sportovní talkshow Páteční finiš si povídala moderátorka Kateřina Neumannová se sportovní gymnastkou Anetou Holasovou. V rozhovoru přišla řeč na premiérovou účast české reprezentantky na olympijských hrách v Tokiu, ale i na nominační kritéria k té nadcházející v Paříži. Co si myslí o skandálech, které zasáhly prostředí sportovní gymnastiky? Jakou disciplínu nemá v oblibě? Užijte si celý rozhovor.
Kateřina Neumannová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hezké páteční dopoledne od mikrofonu Radiožurnálu. Sport vám přeje Katka Neumannová. Na olympijských hrách v Tokiu ČR reprezentovala naše gymnastka, která má doma medaili ze světových her i ze Světového poháru a je po dlouhé době českou gymnastkou, která je schopná srovnání se světovou špičkou. Aneta Holasová a hned ahoj. Ahoj.

  • Aneto, jak je to s tebou teď v předvánoční době, kdy většina lidí řeší spíš Vánoce? Jak ty to máš teď za sportem, s tréninkem. Na co se chystáš?

  • Tak Vánoce úplně si nestíhám řešit. Měli jsme dlouhou sezonu, takže tréninky jsou malinko volnější, protože před asi měsícem jsem se vrátila z MS a snažím se dohnat trochu školu. Protože studuji na vysoké škole, tak se nám blíží zkouškové období, tak se to snažím všechno sladit.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají