Páteční finiš Kateřiny Neumannové

Katar nasadil laťku velmi vysoko, popisuje reportér Vojtěch Šilhan měsíční zkušenost z dějiště mistrovství světa

Páteční finiš Kateřiny Neumannové

Katar nasadil laťku velmi vysoko, popisuje reportér Vojtěch Šilhan měsíční zkušenost z dějiště mistrovství světa
Sportovní redaktor Vojtěch Šilhan strávil měsíc na světovém šampionátu v Kataru. Co pro něj bylo největším zážitkem?

Radiožurnál Sport

Ve studiu Radiožurnálu Sport se v pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové objevil sportovní redaktor Vojtěch Šilhan. Ten strávil více než měsíc v Kataru, kde se konalo fotbalové mistrovství světa. Jaké jsou jeho nejsilnější zážitky, nebo jak probíhala organizace jednoho z nejkontroverznějších šampionátů historie? Co ho zaujalo na fotbalových stadionech? Co pro něj bylo největším překvapením mistrovství světa? Užijte si celý rozhovor s fotbalovým redaktorem.
Kateřina Neumannová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Krásné páteční dopoledne od mikrofonu Radiožurnálu sport. Vám se. Katka Neumannová. MS ve fotbale je už minulostí, ale diskuse na téma tohoto šampionátu stále doznívají. Redaktor Radiožurnálu sport Vojtěch Šilhan prožil v Kataru celý šampionát, a tak v páteční finiši zeptám zážitky z pohledu redaktora. Vojto, ahoj.

  • Dobrý den. Vojto, je dlouho si v Kataru strávil? Přesně měsíc a den. To je teda dlouhá doba. A mě by zajímalo, s čím si tam odjížděl, s jakým očekáváním a naopak s jakýmsi se vrátil, protože to byl šampionát obestřený spoustou diskusí především než začal, tak jak se lišily tyto dva pohledy?

  • No pro mě vlastně primárně, když jsem tam odjížděl, tak panovala nervozita. Já jsem byl ohromně nervózní, protože já jsem vlastně odjížděl ne úplně na poslední chvíli, ale nakonec jsem střídal svého kolegu Lukáše Michalik a protože on měl zdravotní indispozici, takže já jsem se dozvěděl, že odlétám nějaký 10 dní před tím, než jsem odletěl. To znamená, že já jsem měl téměř nulovou přípravu, neměl jsem úplně tolik času, takže já jsem odlétal vlastně jenom s nervozitou a s tím, že si to zkusím vlastně jenom užít a do toho samozřejmě pracovat. To o to bych nechtěl vynechat. A když jsem se vrátil, tak to bylo, tak jsem prostě ještě teď pořád plný emocí a byl to pro mě nejlepší měsíc, co jsem snad v životě zažil.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají