Osobnost Plus

Psychiatr Vevera: Musíme posílit vojenské zásobování Ukrajiny. Jen to je ten vzkaz, kterému bude Putin rozumět

Osobnost Plus

Psychiatr Vevera: Musíme posílit vojenské zásobování Ukrajiny. Jen to je ten vzkaz, kterému bude Putin rozumět
Jan Vevera

Plus

Ruský prezident rozhodl o částečné mobilizaci. „Pořád to jsou posily, a to i přesto, že nejsou vnitřně motivováni... Určitě to bude mít pozitivní vliv na morálku Rusů, kteří teď ustupují,“ říká bývalý armádní psychiatr Jan Vevera. Připomíná, že nepůjde o úplně nezkušené vojáky. „Jsou to lidé, kterým bude nějakých 30, 40, u vyšších důstojníků i 50 let. Jsou životem ošlehaní, zocelení, mají za sebou výcvik.“
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Bude oblačno až polojasno, ojediněle přeháňky, a to hlavně odpoledne a večer pak ubývání oblačnosti. Teploty 13 až 17 stupňů, na horách dnes kolem osmi. To byly zprávy o válce. Teď na plusu bude s Janem Veverou mluvit Barbora Tachecí.

  • Máme za sebou vyhlášení částečné mobilizace na straně Ruska, odkrytí mrtvých znetvořených těl po ruském vraždění v Izjumu na Ukrajině. Jak se půjde ruským rezervistům do bojů, v nichž Rusko prohrává? Začíná válka s Janem Veverou. Pane profesore, vítám vás. Dobrý den. Dobrý den a hezký den z plusu. Přeje taky Barbora Tachecí.

  • Válka s Janem Veverou.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají