Osobnost Plus

Mezi ruskou elitou se už šíří hlasy, že je Putin podrazil, upozorňuje historik Alexej Kelin

Osobnost Plus

Mezi ruskou elitou se už šíří hlasy, že je Putin podrazil, upozorňuje historik Alexej Kelin
Alexej Kelin

Plus

„Vladimir Putin doplácí na to, co si za 20 let tam vybudoval – aparát poddaných, kteří se před ním klanějí a říkají mu to, co chce sám slyšet,“ říká historik a potomek donských kozáků Alexej Kelin. Není si prý vůbec jistý, že Putin má správné informace o dění na Ukrajině. „Navíc osobnost psychopatická se dá těžko odhadovat,“ dodává v Osobnosti Plus.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S Putinem se můj dnešní host osobně setkal mnohokrát a o těchto setkání říká v roce 2006 na Pražském hradě byl Putin ještě ochoten naslouchat a dalo se s ním komunikovat. V roce 2010 už to byl Alexandr třetí. To bylo v Soči. Všichni tam dodržovali trošku. On přišel s dvouhodinovým zpožděním v rozhalence a choval se jako dcera. Konec citace. Alexej Kelin, historika, potomek donských kozáků. Mým dnešním hostem. Vítám vás tady. Dobrý den.

  • Dobrý den a spol. Jsou zdraví Barbora Tachecí.

  • Kromě napadení Gruzie se stalo mezi těmi lety 2006 až 10. Kdy říkáte, že se Putin tak změnil?

Více z pořadu