Osobnost Plus

Drábová: Průšvih v Záporožské jaderné elektrárně visí na vlásku. A bude dál, dokud Rusové nevypadnou

Osobnost Plus

Drábová: Průšvih v Záporožské jaderné elektrárně visí na vlásku. A bude dál, dokud Rusové nevypadnou
Dana Drábová

Plus

„Radiační situace na Ukrajině zůstává normální,“ píše na závěr všech svých tweetů o Ukrajině jaderná fyzička Dana Drábová, která je už 23 let předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. „Teď z mých informačních zdrojů vyskočila zpráva, že ostřelování v oblasti zase vedlo k tomu, že Rusové odstřihli Záporožskou jadernou elektrárnu od externích zdrojů proudu. Je to už posedmé za ten víc než rok.“ (Repríza.)
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ji už má slovo Barbora Tachecí. Začíná pořad.

  • Osobnost. Plus radiační situace na Ukrajině zůstává normální, píše na závěr všech svých tweetů o Ukrajině. A rozčilují dezinfekce dezinformátoři, kteří tvrdí opak. Jsou to bláboly a naprostá hovadina, vzkázala aktuálně posledním z nich. Ve své funkci zažila 11 premiérů a čtyři prezidenty a za vzor má Margaret Thatcherové. Inspiruje ji, cituji svým přístupem k životu, svojí tvrdostí a neústupností situacích, kdy měla pevně za to, že dělá správnou věc. Konec citace. Dana Drábová, šéfka Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. Mým dnešním hostem. Vítejte u nás. Dobrý den. Dobrý den. Hezký den z plusu přeje Barbora Tachecí.

  • Tak podle tvrdosti, paní Drábová, vašich slov na adresu dezinformátorů jsem usoudila, že máloco vás vytočí, ale dezinformátoři ano.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají