Online Plus

Lidé chtějí pořád něco nového a Netflix usnul na vavřínech, komentuje Koubský odliv předplatitelů

Online Plus

Lidé chtějí pořád něco nového a Netflix usnul na vavřínech, komentuje Koubský odliv předplatitelů
Hrdinové čtvrté řady Netflix seriálu Stranger Things

Plus

Nejpopulárnější streamovací služba Netflix i ve druhém čtvrtletí tohoto roku ztratila téměř milion předplatitelů. „Vedení Netflixu si patrně oddechlo. Původní odhady totiž počítaly s poklesem o dva miliony,“ připomíná šéfredaktor serveru Lupa.cz David Slížek.
David Slížek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Zástupce amerického regulátora chce dostat TikTok z obchodu s aplikacemi. Netflix nadále ztrácí předplatitele. Google umožní vývojářům používat alternativní platební metody a Twitter lidem povolil opustit nechtěné konverzace. To jsou témata pravidelného přehledu dění ve světě počítačů a internetu, kterým vás dnes provází David Slížek.

  • On-line plus.

  • Já samozřejmě u mikrofonu na dálku přes internet vítám našeho pravidelného komentátora, redaktora deníku n Petra Koubského. Ahoj Petře. Ahoj. Davide. Sociální síť Twitter uživatelům zapnula možnost odpojit se z konverzace, ve které už být nechtějí. Nebudou tak dostávat upozornění na nové příspěvky a ostatní uživatelé je ve vlákně už nebudou moci znovu označit. Když uživatel z konverzace jednom odejde, nemůže už ale tento krok odvolat. Tzv. a menšin Ing. začal Twitter testovat na jaře na malé skupině uživatelů. Teď funkci postupně zpřístupňuje všem. Pro její zapnutí je potřeba aktualizovat aplikaci na nejnovější verzi pece. Tato funkce docela vzbudila ohlas, aspoň tedy na mých sociálních sítích. Většina uživatelům mých, tedy sledujících a lidí, který já sleduji, toho přivítala velmi s povděkem, že něco podobného Twitter umožňuje. Je podle tebe něco podobného na Twitteru potřeba taková funkce, tedy odejít z nějaké konverzace, kde člověk byl označený?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají