Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Radko Kubičkem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Radko Kubičkem
Radko Kubičko, komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Před druhým kolem prezidentských voleb se Babiš učí malovat a Pavel bránit. Standardní rituál v nestandardní době. Přehlídka inflačního alibismu. Bez Trumpa a Brexitu by k válce nedošlo. Zakázaný Erasmus v Maďarsku.
Radko Kubičko

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hlasování o nedůvěře vládě znovu v PS. Standardní rituál. V nestandardní době před druhým kolem prezidentských voleb se Babiš učí malovat a Pavel bránit. Přehlídka inflačního alibismu. Bez Trumpa a Brexitu by k válce nedošlo. Zakázaný Erasmus Maďarsku a proč s tím ti lidi něco neudělají? To jsou titulky našeho komentářového pořadu. Od mikrofonu vás zdraví Radko Kubičko.

  • Názory a argumenty.

  • PSP ČR opět probíhá schůze, na které opozice se bude snažit vyslovit nedůvěru vládě Petra Fialy. Ta má stále potřebnou většinu, která se nijak neublíží. Proto se to opozici nemůže podařit. Proč přesto hlasování už podruhé vyvolala a proč právě mezi prvním a druhým kolem prezidentské volby? Na to se už ptám kolegy komentátora ČRo Ondřeje Konráda. Dobrý den.