Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Janem Fingerlandem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Janem Fingerlandem
Jan Fingerland, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Prezident Pavel bude na Hradě řešit Zemanovy resty. Voličské preference budou i nadále kopírovat kvalitu života. Síla koruny záleží na náladě centrálních bankéřů. Náhle probuzený věrozvěst. Zemanova cesta do Srbska. 
Jan Fingerland

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Rychlý start Petra Pavla. Souvislost voličských preferencí a kvality života. Na čem závisí síla koruny? To jsou některá z témat Názorů a argumentů, které právě začínají. Při poslechu vás zdraví Jan Fingerland.

  • Názory a argumenty.

  • Zvolený, ale ještě ne úřadující prezident Petr Pavel tak trochu úřadu je. Nebo ne trochu, ale hodně. Setkává se s ústavními činiteli, hovoří se zahraničními státníky, dává rozhovory. Od vlády bude Pavlův tým do inaugurace moci využívat Hrzánský palác na Hradčanech. Ve studiu vítám kolegu komentátora ČRo Radka Kubička. Dobrý den. Dobrý den. Radko. Zdá se, že Petr Pavel se do toho prezidentování už tak trochu pustil. Co z toho, co už stačil udělat nebo říci, tě zaujalo nejvíc?