Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Ondřejem Konrádem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny středeční komentáře s Ondřejem Konrádem
Ondřej Konrád

Plus

Jsme nejdražší, nebo nejlevnější? Nebo jde o zmatení jazyků v energetice? Kokain, marihuana a umět plavat v tekuté době. Obchodní válka s Čínou se Evropě nevyplatí. Role ruského pravoslaví na Balkánu. Saúdi v Izraeli.
Ondřej Konrád

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je u nás energie nejdražší, anebo naopak nejlevnější? Obchodní válka s Čínou se Evropě nevyplatí. Anebo Kreml se snaží prostřednictvím pravoslavné církve rozkolísat Balkán. To jsou témata některých příspěvků středečního vydání relace, komentářů a poznámek k aktuálnímu dění doma i ve světě. A od mikrofonu zdraví Ondřej Konrád. Dobrý den.

  • Názory a argumenty.

  • Nejprve ale z domova. PS se ve středu vrací na mimořádné schůzi ke konečnému schvalování vládního konsolidačního balíčku. A ve studiu je se mnou komentátor ČRo Petr Hartman. Buď zdráv. Dobrý den. Málokdo asi čeká, že by se hned ten první den tohoto týdne, kdy se tedy konsolidační balíček projednává, došlo do úplného finále. Zítra je svátek, v pátek se také poslance asi nebudou chtít tím zabývat až do večera, takže spíš čekal, že může dojít ke schválení až v příštím týdnu.