Názory a argumenty

Poslechněte si všechny sobotní komentáře s Radko Kubičkem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny sobotní komentáře s Radko Kubičkem
Radko Kubičko, komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Ruskem řízená vojenská aliance postsovětských zemí se drolí, Nohavicovo rýmování, Zúžený výběr kandidátů na prezidenta, Proč dělení peněz krajům nebude nikdy spravedlivé, Souboj gerontů, Teroristické útoky v Jeruzalémě.
Radko Kubičko

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ruskem řízená vojenská aliance postsovětských zemí se drolí. Aktuální rýmování Jaromíra Nohavici zúžený výběr kandidátů na prezidenta. Proč dělení peněz krajům nebude nikdy spravedlivé? Teroristické útoky v Jeruzalémě? To jsou titulky našeho komentářového pořadu. Od mikrofonu vás zdraví Radko Kubičko.

  • Názory a argumenty.

  • K velkému překvapení došlo tento týden na summitu organizace dohody o kolektivní bezpečnosti v Jerevanu. Arménský premiér Nikol Pašinjan nepodepsal závěrečný dokument z jednání této Ruskem řízené iniciativy. Pašinjan tvrdí, že jsou závěry nekompletní a nedostatečné, což si můžeme Baku vyložit jako prostor pro další agresi vůči Arménii. Jak se zdá, naznačili jerevanské rozhovory další drolení ODKB. Nad jeho důvody se zamýšlí Libor Dvořák.