Názory a argumenty

Poslechněte si všechny pondělní komentáře s Ondřejem Konrádem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny pondělní komentáře s Ondřejem Konrádem
Ondřej Konrád, Český rozhlas

Plus

Stavební spoření čeká spíš škytavka než druhý dech. Proč je výjimka na zdanění tichého vína tak nebezpečná. Česká republika změnu definice znásilnění potřebuje. Nezapomeňte na digitalizaci! 
Ondřej Konrád

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Turci budou zřejmě za 14 dní ke druhému kolu prezidentských voleb. Stavební spoření čeká spíš škytavka než druhý dech? Anebo v ČR změnu definice znásilnění určitě potřebuje. To jsou titulky vybraných příspěvků pondělního vydání relace, komentářů a poznámek k aktuálnímu dění doma i ve světě. A od mikrofonu zdraví Ondřej Konrád. Dobrý den.

  • Názory a argumenty.

  • Volby do PS by podle květnového modelu agentury Kantar CZ pro ČT vyhrálo hnutí ANO s necelými 30 % hlasů před koalicí. Spolu. Nynější vládní strany by nedali podle výsledků dohromady sněmovní většinu. A to může souviset především s inflací a hlavně ještě očekávanými nepopulárními opatřeními, které vláda avizuje už delší čas tím, že jsou ovšem nezbytné a konečně s nimi také přichází. A na lince je kolega Radko Kubičko, komentátor ČRo. Buď zdráv.

Ostatní také poslouchají