Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Radko Kubičkem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Radko Kubičkem
Radko Kubičko, komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Duhová páska jako alibi. Jurečka tlačí Hladíka do vlády. Vítejte zpět v časech nejpokleslejší politiky. Visegrádská čtyřka řešila v Košicích Orbána. Ne moc úspěšně. Muži prchli, ženy pak v Rusku nevydržely. Íránci na svůj 17. listopad zatím čekají.
Radko Kubičko

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hlavní město Praha stále nemá své vedení. Duhová páska jako alibi. Předseda KDU-ČSL Jurečka tlačí Hladík a dále do vlády. Vítejte zpět v časech nejpokleslejší politiky. Muži z Ruska prchli, ženy pak v Rusku nevydrželi a Írán si na svůj 17. listopad zatím čekají. To jsou titulky našeho komentářového pořadu. Od mikrofonu vás zdraví Radko Kubičko.

  • Názory a argumenty.

  • Ani dva měsíce po komunálních volbách není jasné, kdo povede hlavní město Prahu. Politické strany, které jsou v zastupitelstvu města, které má vlastně statut kraje, se stále nedohodli na podobě vedení a stále to nevypadá, že by se dohodli. Ve studiu vítám komentátora ČRo Petra Hartmana.