Názory a argumenty

Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Radko Kubičkem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Radko Kubičkem
Radko Kubičko, komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Česká euroschizofrenie. Co se děje pod hladinou volby. Proč váhal německý kancléř s dodávkou tanků pro Ukrajinu? Biden, Trump, tajné dokumenty a další ubíjející skandál v zemi závislé na utajování. Antikomunisté chodí k volbám.
Radko Kubičko

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ústavní soud bude kompletní. Česká euro schizofrenie. Co se děje pod hladinou volby? Proč váhá německý kancléř s dodávkou tanků pro Ukrajinu? Antikomunisté chodí k volbám a odkaz Pavla Pecháčka. To jsou titulky našeho komentářového pořadu. Od mikrofonu vás zdraví Radko Kubičko.

  • Názory a argumenty.

  • Bývalý děkan brněnské právnické fakulty Jan Svatoň bude novým ústavním soudcem. Senát ve středu v tajných volbách schválila jeho nominaci, kterou předložil prezident Miloš Zeman. Ústavní soud tedy bude kompletní. Prezident Zeman zanechává soud bez restů. Zatím to ani nevypadá, že chce kontroverzně dopředu jmenovat předsedu, jak původně avizoval. Ve studiu vítám kolegu komentátora Petra Hartmana. Dobrý den. Dobrý den. Ústavní soud tedy zůstává nedotčen nějakými spornými kroky a bude kompletní. Je to tedy dobrá zpráva pro právní prostředí?