Natura

Ochranář nesmí dělat kompromisy, říká čerstvý nositel Ceny Josefa Vavrouška

Natura

Ochranář nesmí dělat kompromisy, říká čerstvý nositel Ceny Josefa Vavrouška
Laureáti environmentální Ceny Josefa Vavrouška za rok 2021: Porota ocenila dlouholetého ochranáře přírody Mojmíra Vlašína, Jiřího Malíka z Modelu Živá krajina a studentku Ludmilu Kozlovou

Plus

Nadace Partnerství už po 26 rozdala environmentální Cenu Josefa Vavrouška za rok 2021. Porota ocenila dlouholetého ochranáře přírody Mojmíra Vlašína, Jiřího Malíka z Modelu Živá krajina a studentku Ludmilu Kozlovou.
Ondřej Novák

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Nadace partnerství už po 26. rozdala environmentální ceny Josefa Vavrouška. Porota ocenila dlouholetého ochranáře přírody Mojmíra Vlašína, Jiřího Malíka z modelu živá krajina a studentku Ludmilu Kozlovou. V dnešní na túře se vydáme na předávání cen a podrobně si představíme jednotlivé oceněné a zavzpomínáme i na Josefa Vavrouška. Příjemný poslech přeje Ondřej Novák. Na turnaji cenu Josefa Vavrouška za rok 2021 v kategorii jako zásek roku pro mladé za individuální nebo skupinovou, akademickou či mimoškolní činnost či občanskou iniciativu, případně aktivismus vedoucí k ochraně a péči o životní prostředí.

  • I získává slečna Ludmila Kozlova.

  • Moje.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají