Natura

Dá se žít v maringotce s rodinou se dvěma malými dětmi? „Dá a je to skvělé!“ říká ekolog a experimentátor Petr Ice Kucka

Natura

Dá se žít v maringotce s rodinou se dvěma malými dětmi? „Dá a je to skvělé!“ říká ekolog a experimentátor Petr Ice Kucka
Petr Ice Kucka se ženou Věrou a mladším synem před jejich maringotkami

Plus

Svět se mění a s ním i představy lidí o životním stylu. Po letech nadbytku a hýření přichází touha po jednodušším životě i bydlení a např. mladí Japonci začínají preferovat jednoduché malé byty bez koupelen a s minimem nábytku i věcí. (Repríza z ledna 2023)
Markéta Ševčíková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je tady často vidět něco, co pro lidi znamená. Takto to bylo, když my jsme byli malí nebo když mi.

  • Jsme si hráli imaginárním, je rozděleno do několika tématických koutků. Největší zájem mezi dětmi i dospělými vzbuzují každoročně tzv. pohledy na první pohled dřevěné bedýnky s kukátkem. Zámecké prostory se proměnily v moře, opičí džungli nebo hernu, kde si mohou návštěvníci zahrát třeba obří pexeso.

  • Ale podívejte, jak se hraje pro Kosovo. Točím jednu a druhou a netrefil jsem. Takto zase vrátím. A když se bych se trefuji, tak si tady dám jako rybičku jako bod.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají