Na síti s Andreou Hlaváčkovou

„Zase mě ta bába s kosou pošimrala na zádech.“ Libor Podmol vypráví o Dakaru, smrti a příjemném snu

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

„Zase mě ta bába s kosou pošimrala na zádech.“ Libor Podmol vypráví o Dakaru, smrti a příjemném snu
Libor Podmol v cíli prologu na letošním ročníku rallye Dakar

Radiožurnál Sport

Do studia Radiožurnálu Sport zavítal účastník Rallye Dakar Libor Podmol. Mistr světa ve freestyle motokrosu si v pořadu Na síti povídal s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou nejen o svém nešťastném pádu, který ho z letošního ročníku nejslavnější rallye světa vyřadil, ale také o smrti jednoho z fanoušků během závodu. Užijte si celý rozhovor s nezdolným jezdcem, pro kterého strach není rozhodně žádnou překážkou.
Andrea Sestini Hlaváčková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Krásné dopoledne na Radiožurnálu. Spor. Dnes mám ve studiu Libora Podmola, bývalého mistra světa ve freestyle motokrosu Libora. Ahoj, díky moc, že jsi dorazil. I vím pochroumaným stavu. A děkuji. Děkuji. Ty jsi dorazil z Rallye Dakar a Rallye Dakar 2023 a odvezl si tři zlomená hrudní žebrá prasklý hrudní obratel. To jsou tvé dosavadní zkušenosti se s Portem v letošním roce. A když se k tomu vrátíme, co se stalo?

  • No a rozbil jsem si tam hned na Nový rok. Takže v takovém ale víc jsme se s ním docela dobře. Ale jenom ty, ke kterým my trošku rozesmála tento tento trochu zklamání anebo pokašláváním vlastně nejhorší. Ale tak první etapě na Rallye Dakar někde na nějakém 325. km jsem něco trefil, ani nevím přesně co, a letěl jsem přes řídítka. Pak jsem spal pět minut a pak jsem se probral, tak jsem ještě dál třeba do cíle, ale v cíli rentgeny už to muž, co ukázalo, že jsem zlomený, takže nemůžu pokračovat dál.

  • Tvé motorce se vůbec nic nestalo. Je to tak?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají