Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Zaměřila jsem se víc na sebe, říká Matteková-Sandsová. Kariéru plánuje uzavřít po olympiádě v Paříži

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Zaměřila jsem se víc na sebe, říká Matteková-Sandsová. Kariéru plánuje uzavřít po olympiádě v Paříži
Bethanie Matteková-Sandsová a Andrea Sestini Hlaváčková v pořadu Na síti

Radiožurnál Sport

Do pořadu Na síti přijala pozvání bývalá světová jednička v deblu Američanka Bethanie Matteková-Sandsová. V rozhovoru s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou vzpomínaly na její začátky s tenisovou parťačkou Lucií Šafářovou, i na zisk zlaté olympijské medaile z brazilského Ria de Janeira v roce 2016. Jak se vypořádala s těžkým zraněním? Bude se připravovat na olympijské hry v Paříži? Poslechněte si celý rozhovor s energií nabitou tenistkou z Ameriky!
Andrea Sestini Hlaváčková, Markéta Salaj Svozilová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Sestini Hlaváčková.

  • Krásné dopoledne na Radiožurnálu. Spor dnes přivítám ve studiu Radiožurnálu. Sport moji velmi blízko. Teď jsou kamarádkou, kolegyní a hlavně velkou soupeřku. Bývalou první hráčku světa a zlatou medailistku z Ria 2016 Bethanie Matteková-Sandsová by ten i já, když se o Gates.

  • Ahoj, Andy, moc ráda tě vidím. Je skvělé, že ti tady dneska mám. A jakmile jsem slyšela, že jsi v Praze, tak jsem musela využít příležitosti. A co tě do Prahy za námi zavedlo?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají