Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Úplně jiný režim, byl to docela záhul, popisuje tenista Vocel studium na sportovní univerzitě v USA

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Úplně jiný režim, byl to docela záhul, popisuje tenista Vocel studium na sportovní univerzitě v USA
Matěj Vocel na snímku z roku 2016. Nyní si v pondělním pořadu Na síti povídal s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou

Radiožurnál Sport

Pětadvacetiletý singlista i deblista Matěj Vocel má za sebou úspěšné studium na univerzitě ve Spojených státech, o kterém si povídal s moderátorkou pořadu Na síti Andreou Sestini Hlaváčkovou. Co mladý tenista považuje za dosavadní největší úspěch kariéry? Co ho vedlo k tomu, že se vydal na zahraniční cestu do Spojených států? Kolik hodin denně stráví na tenisovém kurtu? Užijte si celý rozhovor.
Andrea Sestini Hlaváčková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Krásné dopoledne na Radiožurnálu. Spor. Dnes mám ve studiu méně známé tenisové jméno, ale věřme, že třeba jedno ze jmen, které je na vzestupu a časem se prosadí. Je to Matěj Vocel, aktuálně šestý deblista světa. A v singlu někde za osm i s tou příčkou. Matěji, ahoj.

  • Ahoj, Andreo. Zdravím tě a my dva jsme se potkali před více než před 10 lety, viď? Já jsem to včera počítala. A na Olympu na kondici, kdy já jsem se připravovala jako nadějná juniorka, pak jako žena. A ty jsi byl opravdu dítě. A já jsem hrozně ráda, že tě tady můžu dneska mít. A jako zástupce toho mužského tenisu, doufejme, že nastupující generace. A ty jsi teďka se akorát vrátil z české extraligy, kdy si má lidi, že sebou úspěšný tažení také. Jak bys zhodnotil to jaksi?

  • Tam vlastně vystupoval.

Více z pořadu