Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Trenér české basketbalové reprezentace Ronen Ginzburg: Poskládat tým tak, aby mezi hráči fungovala chemie na hřišti, je důležitější než taktika

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Trenér české basketbalové reprezentace Ronen Ginzburg: Poskládat tým tak, aby mezi hráči fungovala chemie na hřišti, je důležitější než taktika
Trenér české basketbalové reprezentace Ronen Ginzburg jako host pořadu Na síti

Radiožurnál Sport

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal trenér české basketbalové reprezentace Ronen Ginzburg. S moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou v pořadu Na síti zavzpomínal na působení v Nymburku, začátcích u národního týmu, ale také skvělém vztahu s hvězdným hráčem Tomášem Satoranským. Jaká je podle izraelsko-českého kouče budoucnost českého basketbalu? Může se národní tým znovu podívat na mistrovství světa nebo olympijské hry? Užijte si celý rozhovor.
Andrea Sestini Hlaváčková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Krásné dopoledne na Radiožurnálu sport. Opět vás vítám u mého pořadu na síti a dnes opět anglicky s trenérem české basketbalové reprezentace Ronen Ginzburg. M tenkých rok. Děkuji, že jste dnes přišel. Ne, ne. My jsme se domluvili, že vás nebudu nazývat onen. Ale ne. No ne. No, když jsme plánovali tento rozhovor, tak to byla asi jedna z posledních šancí, jak vás chytit Praze tak, že netrávíte v tisku až tolik času, jak bychom si třeba mysleli i o těch bohužel bohužel v tuto chvíli než obvykle. V minulosti jsem v ČR trávil víc času, ale teď, protože pracuji s ukrajinským týmem, tak se musím vrátit zpátky k němu. Ale ČR je můj domov.

  • Po EuroBasketu v Praze jste si měl sednout s Miroslavem Janstou a mluvit o budoucnosti. Teď říkáte, že to bude až na konci února. Tak měli jste tento rozhovor po EuroBasketu?

  • Kontakt od Indie tyto samé ba.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají