Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Ploutvový plavec Jakub Jarolím: Mamka v mých začátcích netušila, že ploutev bude stát až třináct tisíc korun

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Ploutvový plavec Jakub Jarolím: Mamka v mých začátcích netušila, že ploutev bude stát až třináct tisíc korun
Jakub Jarolím se po skončení kariéry ploutvového plavce stará o hokejisty Olomouce jako fyzioterapeut

Radiožurnál Sport

Hostem pondělní sportovní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou je bývalý ploutvový plavec Jakub Jarolím. V roce 2013 se stal světovým šampionem v plavání s dvěma ploutvemi na 50 metrů, v roce 2016 byl dokonce držitelem světového rekordu na této trati. Přesto za svůj největší úspěch považuje druhé a třetí místo ze Světových her v roce 2017. V jakých zemích je ploutvové plavání populární? Poslechněte si celý rozhovor s borcem, který se momentálně věnuje fyzioterapii.
Andrea Sestini Hlaváčková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Sestini Hlaváčková.

  • Dopoledne na Radiožurnálu sport. Dnes se budu povídat s bývalým ploutvovým plavcem Jakubem Jarolímem. Jakoby ahoj, ahoj. Děkuji, že jsi dneska dorazil z Moravy za námi do Radiožurnál spor. Děkuji za pozvání. A v roce 2013 a jsi se stal mistrem světa v plavání s dvěma ploutvemi na 50 m tzv. by Finsko a v roce 2014 získal titul dvojnásobného mistra Evropy. V roce 2016 byl držitel světového rekordu. Ještě to trvá?

  • Už ne, už ne. To ještě přece jenom fakt, že se nová, ale přesto za svůj největší úspěch považuje druhý a třetí místo na Světových hrách v polské Wroclawi. A jaksi se k ploutvovému plavání dostal.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají