Na place

Nedostali gól, to je abnormální. Maroko může dojít až do finále, tipuje bývalý fotbalista Erich Brabec. Katar je podle něj unikát

Na place

Nedostali gól, to je abnormální. Maroko může dojít až do finále, tipuje bývalý fotbalista Erich Brabec. Katar je podle něj unikát
Moderátor Pavel Nečas a bývalý fotbalista Erich Brabec

Radiožurnál Sport

Bývalý fotbalový obránce Erich Brabec zavítal do studia Radiožurnálu Sport. S moderátorem Pavlem Nečasem v pořadu Na place probírali probíhající události na mistrovství světa včetně nezastavitelného Lionela Messiho, nebo plačícího Cristiana Ronalda a organizaci celého šampionátu v Kataru. Jaký tipuje výsledek semifinálového utkání mezi Francií a Marokem? Užijte si celý rozhovor s borcem, který se kromě Česka prosadil i ve Švýcarsku a Rakousku. 
Pavel Nečas

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dobré dopoledne, vážení posluchači. Je středa 14. prosince, je 10 hodin šest minut a to znamená, že tady pořád na place. A my máme opět vzácného hosta. Všimněte si, že máme jenom vzácné hosty. A dnešním mým vzácným hostem je bývalý fotbalový obránce Erich Brabec. Erich uvítají na place.

  • Ahoj. Krásné dopoledne. Pochopitelně. O čem se budeme bavit, že o čem jiným než o fotbale. Celý svět žije fotbalem teď, protože včera proběhlo první semifinále, dnes bude druhé semifinále. Ten ten šampionát je plný překvapení nebo hodně překvapení tam bylo. Ať už Brazílie, v podstatě i Chorvatsko, který už vlastně nejstarší tým na šampionátu. Přesto Argentina včera 3 0. Messi zase řádil jako blázen.

  • Ano, je to. Je to neuvěřitelný. Já jsem očekával daleko vyrovnanější zápas, ale musím říci, že Argentinci ukázali, že chtějí do finále víc než než Chorvaté a vyhráli naprosto zaslouženě. A ta dominance pro mě byla až zarážející.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají