Na place

Hokejista Martin Nečas: Věřím, že ty nejlepší roky v NHL mám ještě před sebou

Na place

Hokejista Martin Nečas: Věřím, že ty nejlepší roky v NHL mám ještě před sebou
Hokejista Martin Nečas s moderátorem Pavlem Nečasem ve studiu Radiožurnálu Sport

Radiožurnál Sport

Ve sportovní talkshow Na place tentokrát diskutovali dva muži se stejným příjmením. Na otázky moderátora Pavla Nečase odpovídal hokejový útočník Martin Nečas. Kdy se mladý hokejista poprvé postavil na brusle? Jak vzpomíná na období, kdy byl draftovaný týmem Carolina Hurricanes? Myslí si, že Kometa Brno má nejlepší fanoušky v Česku? Souhlasí se zvolením Aloise Hadamczika do čela českého hokeje? Poslechněte si celý díl pořadu Na place!
Pavel Nečas

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dopoledne, vážení posluchači. Je středa 13. července v 10 hodin a pět minut. To znamená, že tady pořád na place.

  • Dneska to řeknu poprvé s Pavlem Nečasem a mým dnešním váženým hostem a pro mě obzvlášť je hokejový útočník Martin. Neutají tedy česky. Martin Nečas. Martine, ahoj. Tak všechny. Jsem moc rád, že jsi přišel, že máme stejný příjmení. Jak ti říkají vlastně? Říká se někdy no time jako, protože hraji za Carolinu Hurricanes. To jsem zapomněl říct. Říkají Tinou tím nebo jakou máš vlastně přezdívku na ledě?

  • Ale tak já jsem tam měl přezdívku. Začalo to tím, že jsem měl přezdívku juniorek, protože jsme vlastně měli jenom jednu. Klukovi už jsem řekla Martina. A jelikož v angličtině se ženou říká k těm Evropanům se říká po Brně jménu, tak mi říkali první rok junior. To se mi tak úplně jako říkal.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají