Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Strongman Lukáš Patera: Vleklé zdravotní problémy mě donutily změnit sport

Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Strongman Lukáš Patera: Vleklé zdravotní problémy mě donutily změnit sport
Lukáš Patera, bývalý atlet

Radiožurnál Sport

Jednoho z nejsilnějších mužů v České republice si do studia Radiožurnálu Sport pozval moderátor Vavřinec Hradilek. V pořadu na férovku se totiž ukázal strongman Lukáš Patera. Co ho vedlo ke konci s atletikou a proč se rozhodl věnovat silovému víceboji? Kolik lidí se živí jako strongman? Poslechněte si celý rozhovor se silným mužem, který dříve zářil v desetiboji.
Vavřinec Hradilek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hezké dopoledne a příjemný poslech dnešního pořadu na férovku s Vávrou Hradilkem vám přeji společně s mým dalším hostem. Tentokrát do studia přišel někdejší atlet a reprezentant ve víceboji, který je v současnosti považován za jednoho z nejsilnějších chlapů u nás. Strom, kmen. Lukáš Patera uzvedne jednou rukou činku 140 kilo, utáhne kamion a následující hodinu si se mnou bude, doufám jenom povídat.

  • Ahoj. Lukáši. Ahoj. Já vás zdravím a děkuji za pozvání.

  • Tak ty jsi v roce 2010 skončil s atletikou a prohlásil si, že nechci sport ani vidět. Tak je, když se podívám, tak je mi nepřijde, že nevídáš spor, deník a tak. Jak to?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají