Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Akrobatický pilot Petr Kopfstein: Mám jediný sportovní sen a tím je návrat do Red Bull Air Race

Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Akrobatický pilot Petr Kopfstein: Mám jediný sportovní sen a tím je návrat do Red Bull Air Race
Vavřinec Hradilek a letec Petr Kopfstein ve studiu Radiožurnálu Sport

Radiožurnál Sport

Do studia Radiožurnálu Sport zavítal jeden z nejlepších akrobatických letců světa Petr Kopfstein. Doufá v návrat slavné série závodů Red Bull Air Race? Co místo toho momentálně létá?  Chybí mu parta lidí, která se pohybuje kolem leteckého sportu? Jaká jsou specifika stroje, s kterým absolvuje závody? Nejen o tom si povídá v pořadu Na férovku s moderátorem Vavřincem Hradilkem. Poslechněte si celý rozhovor.
Vavřinec Hradilek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Vavřincem Hradilkem.

  • Dopoledne na Radiožurnálu v pořadu na férovku vás zdraví Vávra Hradilek. Dnes k nám dorazil borec, který se už od svých 20 let pohybuje v neuvěřitelných sestavách na českých i světových závodech v letecké akrobacii. Jeden z nejlepších akrobatických letců světa byl několik let pilotem slavné série Red Bull Air Race, která se ale již pár sezon nekoná, doufá v její návrat. Co místo toho léta a jak se sportovně připravuje? I o tom si s mým dnešním hostem Petrem Kopfsteinem budu povídat. Ahoj Petře.

  • Já tě zdravím. Ahoj. Tak děkujeme za návštěvu. A musím přiznat, že nám to trvalo trochu déle, tak se domluvíme. Tak jsi jsi nějaký rozlítaný, co?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají