Interview Plus

Manažer Škody Auto: Elektromobily budou levnější a výhodnější než auta se spalovacím motorem

Interview Plus

Manažer Škody Auto: Elektromobily budou levnější a výhodnější než auta se spalovacím motorem
Výroba ve Škoda Auto

Plus

Zaměstnanci Škody Auto se po dvoutýdenní nucené dovolené vrátili do práce. Automobilka totiž musela přerušit výrobu především kvůli nedostatku čipů. „Na sto procent ještě neběžíme. Na to nemáme dostatek komponentů. V pandemické době také máme delší přestávky a je třeba testovat zaměstnance,“ popisuje člen představenstva Škoda Auto Martin Jahn.
Jan Bumba, Michael Erhart

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Na počátku tohoto týdne se vrátili do práce zaměstnanci společnosti Škoda Auto, kteří byli předtím dva týdny na nucené dovolené. Automobilka musela přerušit výrobu především kvůli nedostatku čipů, kterých se do moderních aut montuje stále větší množství. Škoda Auto patří k nejvýznamnějším firmám z celé ČR a její potíže pociťuje i dlouhá řada subdodavatelů. Je to nejhorší období spojené s nedostatkem komponentů už minulostí? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Interview Plus.

  • A naším hostem je člen představenstva společnosti Škoda Auto Martin Ján. Dobrý den. Dobrý den. V jakém rozsahu nyní pracují továrny společnosti Škoda Auto v ČR?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají