Hovory

Vzpomínám na dobrou vlnu a čekám, až zase přijde, prozrazuje režisérka a spisovatelka Monika Le Fay

Hovory

Vzpomínám na dobrou vlnu a čekám, až zase přijde, prozrazuje režisérka a spisovatelka Monika Le Fay
Karel Schwarzenberg, politik, Monika Le Fay, spisovatelka,autorka

Plus

„Mám to štěstí, že jsem potkala mnoho lidí, kteří jsou pro mě autoritou. Hodně na mě zapůsobili ti, kteří byli ve vězení – například Ota Rambousek, který byl zavřený 15 let. Jan Anastáz Opasek ten byl zavřený 11 let, z toho dva roky v samovazbě. Lenka Vlachová, má vzácná přítelkyně, která už taky nežije, tam zas byla 12 let,“ vyjmenovává režisérka a spisovatelka Monika Le Fay.
Jana Klusáková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Moniku lov se jsem poznala před lety před naším střešovickým domem přivedl mi představit můj kamarád a její novomanžel, filmový dokumentarista. Pamatuji se živě, jak moc se ta dívka na mě mračila.

  • A musím říct, že lepší bylo, když se mračila tehdy, než kdyby se mračila dnes v ČRo na stanici. Plus. Dobrý poslech přeje Jana Klusáková.

  • Další setkání s Monikou, to měla ještě civilně znějící příjmení, se odehrál po nějaké době u benzinové pumpy. Monika měla dva malé syny a oznámila mi, že se rozvedla. Ale vraťme se na začátek. Kdy, kde a komu jsi se narodila?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají