Hovory

Jinakost společnost špatně přijímá. Měla by se to ale naučit, míní umělec Belko

Hovory

Jinakost společnost špatně přijímá. Měla by se to ale naučit, míní umělec Belko
Tomáš Belko

Plus

Tomáš Belko je vtipný a neúnavný textař, nápaditý libretista, originální scenárista, také hudebník a kreativní ředitel reklamní agentury. Proč se tentokrát pustil do pohádky? Nejen o knížce „Princezna stokrát jinak“ si s Tomášem Belkem v Hovorech povídá Vladimír Kroc.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Největší dobrodružství najít cestu sám k sobě, tvrdí náš dnešní host, textař, spisovatel, dramatik a kreativec Tomáš Belko. Vítejte v hovorech. Dobrý den. Dobrý den. Příjemný poslech vám přeje Vladimír Kroc.

  • Princezna Stella to vůbec nemá lehké. Každé ráno se probudí jako někdo cizí. Jednou je stařena, jindy nemluvně, pak hubený vytáhlý chlapík a den nato kulaťoučká paní. Jen málokdy je sama sebou. Proč jste se jako autor pustil do pohádky?

  • Já jsem měl pohádky vždycky hrozně rád. Pozoroval jsem filmový pohádky český. Některý se mi líbily moc nich, který vlastně už se mi tolik nelíbily.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají