Hovory

Často nejsme naladěni sami na sebe, ale přizpůsobujeme se představám ostatních, myslí si kouč Ondráček

Hovory

Často nejsme naladěni sami na sebe, ale přizpůsobujeme se představám ostatních, myslí si kouč Ondráček
pánské boty, schody, motivace, kariéra (ilustrační foto)

Plus

„I když má klient představu, že si buduje kariéru nebo plní cíl, často se stává, že si až zpětně uvědomí, že ten cíl nebyl tak úplně jeho snem. Jen tak nějak přijal představu, jak by to mělo vypadat,“ popisuje svou práci kouč Michal Ondráček, který se snaží klientům vracet život do vlastních rukou. „Myslím si, že často nejsme naladěni sami na sebe. Přijímáme impulsy zvenčí, abychom se přizpůsobovali představám ostatních,“ popisuje osobní i klientskou zkušenost.
Tatiana Čabáková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Stěna, důležitý, životní křižovatka a Něvě Tisa. Posunutí bývalý. Dnes vás možno inspirujeme, co mu že těch kreseb a úrok, byť aby vaše rozhodnutí bylo v souladu s tím, co právě potřebuje. Tě. Můj host čem je kouč Michal Ondráček, který 20 roků pracuje s jednotlivci i skupinami a vede ji k tomu, aby našli to nejlepší řešení a vzali život do vlastních rukou. Od mikrofonu zdraví Tatiana Čabáková.

  • Vy teď je v hovorech. Dobrý den. Poslední slova v úvodě jsem si pořizovala z vašich webových stránek, aby vzali život do vlastních rukou. Z toho mi vyplývá otázka či se střetávat s klient mé, který nemají o život ve vlastních rukách?

  • Řekl bych, že se s nimi setkávám docela často, protože i když klient má představu o tom, že třeba si buduje svoji kariéru nebo si plní nějaký cíl, tak dost často se stává, že si zpětně uvědomí, že ten cíl nebo ta kariéra nebyla tak úplně jeho sen, ale že tak nějak přijal představu o tom, jak by to mělo vypadat.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají