Host Lucie Výborné

Vladimír Javorský: Nové písně vymýšlím, než dojdu z metra domů. Muziku si užívám

Host Lucie Výborné

Vladimír Javorský: Nové písně vymýšlím, než dojdu z metra domů. Muziku si užívám
Vladimír Javorský

Radiožurnál

Herec Vladimír Javorský je známý tím, že neplýtvá slovy a nechá za sebe mluvit svou práci. A v současné době i své písně. Vydal totiž debutové album nazvané Ještě je s vlastními, šansonově laděnými skladbami. Kromě zpívání v něm také hraje na kytaru. „Písničky většinou vznikají po cestě z metra. Mám sedm minut na to, než dojdu domů, a hlava se mi vždy nějak odpoutá a napadají mě všelijaká slovíčka,“ usmívá se hudebník. Poslechněte si celý rozhovor. 
Lucie Výborná

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hezké dopoledne vám všem. Mým hostem je dneska herec pan Vladimír Javorský. Muž, který neplýtvá slovy a nechá za sebe mluvit svojí práci a v aktuálním případě pravděpodobně i svoje písně. Tak vás tady vítám. Dobrý den.

  • Dobrý den. Vladimír se soustředí, protože vypíná mobilní přístroje.

  • Aby nám někdo nezavolal. Hrozí to, že herci někdo zavolá po deváté hodině? Ne, většinou ne. Většinou ne. Tak ještě. To.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají